Штучний інтелект & Фінанси

У рамках засідання студентського наукового клубу «Financial & Accounting Life» відбулася зустріч студентів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування» 12 та 16 квітня 2019 року з Романовим Глібом Володимировичем – інвестиційним менеджером інвестиційної компанії «Інвест-Партнер Капітал» на тему «Штучний інтелект & Фінанси».

in1

in2

Гліб Володимирович розповів про особливості професії інвестиційного аналітика, ознайомив із специфікою використання штучного інтелекту в фінансах у різних сферах діяльності. Студенти активно обговорювали поставлені Глібом Романовим цікаві питання, аналізували нестандартні ситуації, пов’язані зі штучним інтелектом та фінансами, практично тренувалися шляхом розв’язання кейсів.

Ця зустріч дала студентам можливість отримати пізнавальну, інноваційну інформацію, що надихнула їх до роздумів про майбутнє людства та місце штучного інтелекту у фінансових відносинах.

Професорсько-викладацький колектив кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування Університету імені Альфреда Нобеля
висловлює щиру подяку Глібу Романову за цікаву і корисну інформацію
та бажає подальших успіхів!!!

Штучний інтелект & Фінанси