Стипендіальна програма університетів Коїмбрської групи для науковців - інформація від Департаменту міжнародного співробітництва

Шановні викладачі та співробітники!

coimgrДепартамент міжнародного співробітництва пропонує вашій увазі стипендію та базу для досліджень у виші Коїмбрської групи.

Університети Коїмбрської групи запрошують молодих науковців з України пройти короткострокове стажування на базі закордонного вишу. В межах програми дослідники отримуватимуть стипендію, а також зможуть продовжити наукову роботу, розпочату у своєму закладі.

Термін подачі заявки - до 31 березня 2019 року.

Претенденти мають працювати у закладі вищої освіти та мати постдокторський або еквівалентний рівень (деякі установи можуть надавати можливості для докторантів).

Заявку можна подати лише в один університет, який бере участь у програмі. До аплікаційної форми інформація подається англійською.

Під час подачі анкети кандидат вказує ім'я та контакти академічного керівника в закордонному університеті. Він має підтвердити готовність контролювати роботу кандидата у період стажування.

Лист-підтвердження про отримання онлайн-заявки надійде протягом 2-х тижнів.

Якщо у цей термін кандидат не отримає такого листа, він має написати на електронну адресу офісу Коїмбрської групи info@coimbra-group.eu не пізніше 15 квітня 2019 року.

Докладна інформація про програму, розмір стипендій та термін стажування за посиланням.