Студенти кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування на екскурсії в АТ КБ «Приватбанк»!

Студенти 1, 4 курсів та 1 курсу магістратури спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування» 2 квітня 2019 року відвідали мідл-офіс АТ КБ «Приватбанк» на вул. Мечникова, 18.

Екскурсію ініційовано завідувачем кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування, д.е.н., доцентом Болгар Тетяною Миколаївною.

1pb

Координаторами екскурсії від кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування виступили к.е.н., доцент Вареник Вікторія Миколаївна та к.е.н., доцент Пестовська Зоя Станіславівна.

З цікавістю студенти слухали розповідь Юлії Підлетейчук, відповідальної за проведення екскурсій в банку, про історію створення та становлення одного з найуспішніших банків нашої країни.

2pb

Під час проведення екскурсії Юлія розповіла студентам про роботу банку після того, як він став державним, про специфіку роботи мідл-офісу, про можливості працевлаштування у банку, про он-лайн практику та про проект Юніор-банк.

Під час екскурсії студенти познайомилися з начальником охорони банку, який розповів про сховище, що розташоване у підвалі відділення, про безпеку у сховищі,  результати перевірки броньованості кас в банку, дверей сховища, автотранспорту для інкасації.

Окремо для студентів була проведена екскурсія у касу, де продається і зберігається золото.

3pb

Студентам показали подарункові монети, стенд зі злитками золота, які можна придбати у банку.

Корисною та цікавою була для студентів зустріч та спілкування з фахівцями-практиками банківської справи.

Начальник відділення АТ КБ «Приватбанк» Хмельна Вікторія Анатоліївна акцентувала увагу на співпраці зі студентами під час проходження виробничих практик та можливості подальшого працевлаштування.

4pb

Професорсько-викладацький колектив кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування Університету імені Альфреда Нобеля висловлює щиру подяку працівникам АТ КБ «Приватбанк» за цікаву й корисну інформацію та бажає подальших успіхів банку-лідеру
на ринку банківських послуг України!!!