Свято студентської науки

14 грудня 2018 р. на честь 25-річчя Університету та 25-річчя кафедри міжнародних економічних відносин та економічної теорії відбулась ХХV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки». До організаційного комітету надійшло більше 140 тез доповідей від студентів та молодих учених з десятків університетів України, Узбекистану та Великої Британії. Молодь цікавлять найрізноманітніші проблеми сучасного світу. У своїх дослідженнях вони намагаються переосмислити роль та місце України у глобальній економіці, становлення інформаційного суспільства та цифрової економіки.

conf

Для участі у пленарному засіданні у якості «метра» була запрошена керівник служби маркетингу комерційного банку Concord bank Владислава Миколюк, чий виступ викликав жваве обговорення учасників.

conf

Традиційно у конференції приймали участь й школярі м. Дніпро. Особливою активністю відзначились старшокласники НВК-ліцею №100.

conf

Оскільки конференція має статус міжнародної, то й виступи були українською, російською та англійською мовами. Але це не завадило жвавим дискусіям під час секційних засідань, у яких приймали участь й іноземні студенти, що навчаються на англомовній програмі.

Свято студентської науки