Участь студентів спеціальності «Менеджмент» у серії майстер-класів

Ще один чудовий захід відбувся в Університеті імені Альфреда Нобеля: студенти третього курсу спеціальності «Менеджмент» взяли участь у серії майстер-класів, які провела головний режисер телеканалу Nobel TV Варвара Мішина. Вони змогли дізнатися секрети вдалих публічних виступів, сценічної поведінки і самопрезентації.

master-class

Завершенням майстер-класу стала екскурсія до студії Нобель ТВ, де студенти змогли закріпити на практиці отримані знання, записавши невелику презентацію про себе, свій університет і спеціальності. Дякуємо Варварі Олександрівні за безцінний досвід!

master-class

Що про це кажуть студенти?

Єлизавета Пунько:

«Хочу сказати, що ораторське мистецтво – це дуже складний і тернистий процес. Тиждень тому до нас приходила Варвара Олександрівна (режисер Нобель ТВ) і провела майстер клас. Вона розповіла різні секрети про те як вести себе на публіці, як не боятися, і як говорити перед камерою. На словах це звучало дуже просто, поки нам не дали теми і не сказали готуватися до першого тв ефіру. Тиждень ми готувалися, і ось настав той день, коли ми прийшли до студії і руки почали тремтіти, але це була дуже хороша практика насправді.

Нам показали як правильно сидіти, як вести себе і навіть що надіти. В кінці всі видихнули, але залишилися задоволені. Було дуже цікаво і навіть весело. Ми зробили море фото, і я чекаю ще раз такої зустрічі, щоб отримати більше досвіду))».

Валерія Землянкіна:

«Цю практику я запам'ятаю надовго. Маса корисної інформації на попередньому майстер-класі цілковито сприяла сьогоднішньому досвіду. Скажу чесно, свої шанси я не оцінила високо. Попрацювавши над декількома своїми недоліками в ораторському плані, я, озброївшись українською мовою, пішла на випробування.

Так, в студії дійсно дуже жарко.

Глибокий вдих і видих: «Вітаю, мене звати Валерія Землянкіна», і слово за словом звикаєш до світла, камер і порад Варвари Олександрівни. Далі йдуть висновки виступу, розставлення акцентів і звісно, робота над собою.

Спільні фото в студії тільки продовжують момент полегшення від попереднього випробування, а сміх підкреслює якусь втому і нерви.

Ну що ж, очевидно, що роботи буде багато і приступати потрібно вже сьогодні.

У свою чергу, хочу висловити подяку Ганні Яківні за таку можливість і Варварі Олександрівні за безцінний досвід!».

Тетяна Романюк:

«Варвара Олександрівна, головний режисер каналу Nobel TV, провела два дуже цікавих майстер класи. Ми дізналися про те, як правильно представити себе під час зйомок та виступів перед аудиторією: що одягти, як вибрати найгарніший ракурс, як протягом тривалого часу тримати аудиторію зацікавленою. Також ми отримали декілька корисних порад, як тренувати свою уяву і комунікативні навички. А зйомки у студії стали водночас і невеликим випробуванням, і безцінним досвідом».

Ернест Шафран:

«Сьогодні ми відвідали майстер-клас з ораторського мистецтва в стінах телевізійної студії Nobel TV. Варвара Олександрівна стала нам провідником в світ телевізійного формату ... сподіваюся мені доведеться виступати на телебаченні зі своєю темою.»

Участь студентів спеціальності «Менеджмент» у серії майстер-класів