Участь студентів Університету в тренінгах від українсько-естонської мережі академічних бізнес-інкубаторів «YEP»

Нещодавно студенти Університету імені Альфреда Нобеля мали можливість (пройшовши конкурсний отбор) відвідати тренінги від українсько-естонської мережі академічних бізнес-інкубаторів «YEP», які проводилися в м. Київ. Спонсором тренінгів виступила IT-компанія Lucky labs.

За три дні учасники дізналися, як створити свій стартап з нуля, навчилися тонкощам SMM і проведення заходів, щоб надалі відкрити філію «Yep!» клубу в стінах нашого Університету.

yep1

Враженнями від участі у тренінгах поділилися студенти нашого університету:

Олександра Волікова, студентка групи МЕВ-16 напрямку «Міжнародні економічні відносини»: «Мені дуже пощастило представляти університет на цьому заході. За три дні тренінгів ми багато дізналися про стартапи, роботу в соц-мережах та про івент-менеджмент. Під час тренінгу обговорювалися плани розвитку стартап клубів та були презентувані проекти команд університетів. Я досі вражена цією поїздкою, адже тепер маю набагато більше знань та нових друзів!»

Дарина Гордійченко, студентка групи (ФЛ-18-5) напрямку "Філологія": «Кілька днів тому ми були на 3-х денному тренінгу в Києві від команди« Yep!. Це було чудово! За такий короткий час організатори розповіли і показали нам, що таке стартапи, smm -і як з цим працювати.Особливо цікаво було на практиці вивчити івент-менеджмент. Разом з іншими командами ми робили маленькі кроки до відкриття клубу «Yeр!», над яким зараз продовжуємо активно працювати вже разом зі студентами нашого Університету».

Варто відзначити, що YEP в 2017 році став найкращим проектом на конкурсі ініціатив, що розбудовують стартап-екосистему міст та є членом UBI Global Network – однією з 600 інкубаційних програм з 70 країн світу, що відповідають найкращим світовим стандартам підприємницької освіти

Нагадаємо, що вже в березні на базі Університету імені Альфреда Нобеля відкриється клуб, участь в якому зможуть взяти всі студенти, зацікавлені в створенні і розвитку власного стартапу.