Вітаємо Антона Стратовича - переможця Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування»!

17-19 квітня 2019 року в Університеті імені Альфреда Нобеля відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування».

Кафедру міжнародних фінансів, обліку та оподаткування представляли студенти 4 курсу Бабенко Катерина та Стратович Антон (група ОА-15).

Завдання олімпіади складалися з двох частин: практичної – розрахунково-аналітичні завдання з чотирьох дисциплін («Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аудит», «Аналіз господарської діяльності») та теоретичної – 50 тестів.

vmeste

oo1 oo4

oo2 oo3

oo5 oo6

За результатами олімпіади Катерина Бабенко нагороджена дипломом переможця у номінації «Знавець Аналізу господарської діяльності», а Антон Стратович посів ІІІ місце та отримав диплом переможця у номінації «Знавець аудиту», а також приємні подарунки та почесні грамоти від багаторічних партнерів нашого університету – газети «Все про бухгалтерський облік» та Української асоціації сертифікованих бухгалтерів і аудиторів.

Колектив кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування щиро вітає Антона та його керівника – доцента кафедри, кандидата економічних наук Зою Станіславівну Пестовську з перемогою та бажає подальших успіхів!