Вітаємо фіналістів Стипендіальної програми «Завтра.UA» Генріха Матухно і Олександра Коптєва, здобувачів спеціальності «Політологія»!

Двоє здобувачів Університету імені Альфреда Нобеля, спеціальність «Політологія», стали фіналістами Стипендіальної програми «Завтра.UA»: Генріх Матухно (4 курс бакалаврату), науковим керівником якого є доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології та міжнародних відносин Г. П. Щедрова, і Олександр Коптєв (1 курс магістратури), наукове керівництво роботи якого здійснює кандидат політичних наук, доцент кафедри політології та міжнародних відносин Р. М. Ключник.

Здобувачі-політологи продемонстрували високий рівень професійної підготовки та гарні аналітичні здібності. Генріх Матухно підготував роботу на тему: «Чинники молодіжної політики в сучасній Україні щодо міграційних процесів». Тема роботи Олександра Коптєва – «Проблеми демократизації в сучасній Україні».

Ці успіхи – далеко не перші. Так, Генріх Матухно отримав стипендію Вченої Ради Університету імені Альфреда Нобеля у весняному семестрі 2017-2018 навчального року. Він нагороджений Дніпропетровською обласною державною адміністрацією дипломом лауреата обласного конкурсу «Студент року Дніпропетровщини» у 2018 році в номінації «Розумник року»; у червні 2018 року успішно завершив курс стажування в органах державної влади в рамках проекту «Державотворець»; у березні 2018 року взяв участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології, де посів призове ІІ місце; у квітні 2018 року взяв участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Політологія», за результатами якого нагороджений дипломом за інноваційність. Олександр Коптєв є відмінником, старостою групи, проходить практичну підготовку на телеканалі «Nobel TV», бере участь у підготовці та проведенні телепрограм «Об’єктив», «Топ-треш» та ін. Обидва студенти мають по декілька наукових публікацій.

На думку Генріха Матухно, «Завтра.UA» є однією з найбільш відомих програм із підтримки талановитої молоді України. Цього року до фінального етапу конкурсу було відібрано 306 студентів з усієї України. І я дуже радий, що я серед них. Адже це не тільки можливість реалізувати свої ідеї, але й унікальна нагода обговорити, подискутувати та познайомитися з однодумцями».

Вітаємо Генріха і Олександра та бажаємо перемоги у ІІІ турі конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA»!