Вітаємо переможців І туру Олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту»!

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади (наказ МОНМС України від 13.12.2012 року № 1410) та наказу МОН України  Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році № 1313 від 28.11.2018 р., з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці в Університеті імені Альфреда Нобеля проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту».

Переможцями І туру стали студентки групи ОА-15 Мохова Влада (керівник - Болгар Тетяна Миколаївна, д.е.н., проф.) та Кабаченко Аліна (керівник – Пестовська Зоя Станіславівна, к.е.н., доц.).