Вітаємо переможців І туру олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування»!

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади (наказ МОНМС України від 13.12.2012 року № 1410) та наказу МОН України  Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році № 1313 від 28.11.2018 р., з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці в Університеті імені Альфреда Нобеля проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування».

Переможцями І туру стали студенти групи ОА-15: Бабенко Катерина (керівник - Болгар Тетяна Миколаївна., д.е.н., проф.) та Стратович Антон (керівник – Пестовська Зоя Станіславівна, к.е.н., доц.).

ІІ тур олімпіади проводитиметься на базі Університету імені Альфреда Нобеля 17-19 квітня 2019 р.

Вітаємо переможців І туру олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування»!