Вітаємо переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу магістерських робіт Катерину Єфіменко!

bolgar

diplom22 листопада 2018 р. на базі Житомирського державного технологічного університету відбувся Всеукраїнський конкурс бакалаврських та магістерських робіт зі спеціальності “Облік і оподаткування”. У конкурсі взяли участь представники 49 закладів вищої освіти.

Кваліфікаційна робота магістра кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування Університету імені Альфреда Нобеля Єфіменко Катерини Олександрівни стала переможцем ІІ туру Всеукраїнського конкурсубакалаврських та магістерських робіт зі спеціальності “Облік і оподаткування” у 2018/2019 навчальному році та отримала диплом ІІІ ступеня.

Науковий керівник Болгар Тетяна Миколаївна, доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри.

Вітаємо Єфіменко Катерину з перемогою та бажаємо успіхів у подальших творчих досягненнях!!!

Кафедра міжнародних фінансів,
обліку та оподаткування.