Вітаємо Владу Мохову - переможця Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Організація та методика аудиту»!

8-10 квітня 2019 року в Миколаївському національному аграрному університеті відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту».

Кафедру міжнародних фінансів, обліку та оподаткування представляли студентки 4 курсу Кабаченко Аліна та Мохова Влада (група ОА-15).

Враження від поїздки незабутні. Наших учасниць дуже порадував гостинний прийом та комфорт, забезпечений керівництвом і студентами Миколаївського національного аграрного університету.

Олімпіада складалася з трьох турів.

• І тур Олімпіади – теоретичний, його мета – виявити, наскільки учасники обізнані у частині законодавчо-нормативної бази, системи регламентів, професійної термінології;
  • ІІ тур Олімпіади складався з 30 тестових завдань;
  • ІІІ тур Олімпіади – практичний, складався з кейсів, що створені на реальному фактичному матеріалі діяльності підприємств й аудиторських фірм і мали на меті визначити рівень підготовки та можливість знаходження нестандартних рішень учасниками Олімпіади.

vdvoem

oa1 oa2

oa3 oa4

За результатами II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» студентка 4-го курсу Влада Мохова отримала диплом ІІ ступеню, а також чудові призи від партнерів олімпіади: сертифікат на проходження професійного стажування у ТОВ «Аудиторська компанія «ПІ.ЕС.ПІ АУДИТ» та сертифікат на туристичну поїздку «Приємний вікенд у Празі» від територіального відділення ВПГО «Спілка аудиторів України» в Одеській області.

Колектив кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування щиро вітає Владу Мохову та її керівника – завідувача кафедри, доктора економічних наук, професора Тетяну Миколаївну Болгар з перемогою та бажає подальших успіхів!