Вивчаємо дисципліну «Управління персоналом» на прикладі діяльності мережі аптек «Лінда-Фарм»

lf4У студентів другого курсу спеціальності «Менеджмент» відбулось заздалегідь заплановане виїзне заняття з дисципліни «Управління персоналом» в офісі мережі аптек «Лінда-Фарм». Перед студентами виступила Ірина Борисівна Ступакова - засновник і керівник мережі аптек «Лінда-Фарм», яка розповіла історію створення свого бізнесу, познайомила з місією організації та основними цінностями, адже саме вони служать орієнтиром для ведення всіх ключових бізнес-процесів.

З особливостями адаптації, системи наставництва, типом корпоративної культури, соціальною відповідальністю мережі аптек нашу молодь познайомила чарівний директор по персоналу з багаторічним досвідом роботи в цій сфері Ольга Черечеча.

Також «по секрету» від досвідченого керівника HR-відділу ми дізналися про те, які методи оцінки використовують рекрутери при проведенні співбесід, як краще до них підготуватися і які кроки можуть посприяти успішному працевлаштуванню.

lf1

lf2

В ході заняття було багато нового: студенти дізналися про особливості фармацевтичного ринку, познайомилися з діючими системами якості, з'ясували, що таке «дженерик», «баркод» і «холодовий ланцюг», запам'ятали на які особливості вкрай необхідно звертати увагу при покупці медичних препаратів.

Висловлюємо подяку Ірині Борисівні і Ользі Василівні за те, що знайшли час поділитися цінною інформацією, надати професійні та життєві поради студентам Університету імені Альфреда Нобеля!