Втілення практичного досвіду провідних фінансистів міста Дніпра у навчальний процес студентів кафедри МФОО

pacheva1У рамках розвитку практичних знань та навичок у студентів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування» в Університеті імені Альфреда Нобеля 12 березня 2019 року було проведене заняття – майстер-клас фахівцем департа- менту фінансів Дніпропетровської облдерж-адміністрації Пачевою Наталією Андріївною на тему «Методи обмеження та шляхи скорочення дефіциту державного бюджету».

Студенти виявили зацікавленість у наданих актуальних матеріалах, що розкривали сучасний механізм формування та розподілу бюджетних коштів Дніпропетровської області.

Наталя Андріївна надала важливу та цікаву інформацію, проаналізувавши в динаміці доходи та видатки бюджету, ознайомила студентів з програмою АІС «Місцеві бюджети рівня міста, району».

Присутні на лекції студенти та викладачі мали можливість активно спілкуватися з доповідачем із практичних питань міжбюджетних відносин, особливостей розподілу коштів в рамках обласного бюджету, надання субсидій та субвенцій.

pacheva2

Кафедра міжнародних фінансів, обліку та оподаткування дякує Дніпропетровську ОДА за сприяння у проведенні важливого заходу та сподівається на подальшу творчу співпрацю.