Засідання клубу «Підприємницька майстерня» на кондитерській фабриці «АВК»


Відбулось виїзне засідання Клубу «Підприємницька майстерня», що функціонує на базі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, на кондитерській фабриці «АВК» (м. Дніпро).

abk1

abk2

abk3

Традиційно здобувачі нашої спеціальності відвідують дане підприємство, і воно не перестає дивувати. Було продемонстровано основну сировину, яку використовують на цьому підприємстві – це какао боби, та продукти їх переробки – какао-олія і какао порошок. Цю переробну продукцію виготовляють на фабриці не тільки для себе, а і для інших шоколадних фабрик.

Також відбулась екскурсія до цеху, де виробляють солодощі. Спочатку здобувачі ознайомились з виробництвом цукерок та виробництвом шоколадної плитки з наповнювачами.

Все це відбувається на новому, сучасному обладнанні, за роботою якого дуже цікаво спостерігати.

abk5

abk4

abk6 abk7

В кожному цеху була проведена дегустація готової продукції. ЇЇ якість вразила навіть дуже прискіпливих здобувачів. Після проведеної екскурсії супроводжуючий відповів на поставлені запитання здобувачів.

Ця екскурсія подарувала можливість глибше зазирнути у таємницю шоколаду. Здобувачі дізналися багато цікавого про підприємство «АВК» та виробництво солодощів. Час пройшов швидко і насичено.

Щиро дякуємо! До наступних зустрічей!!!

Засідання клубу «Підприємницька майстерня» на кондитерській фабриці «АВК»1/0