Засідання лінгвістичного гуртка для іноземних студентів з вивчення української та російської мов

14 січня відбулося чергове засідання лінгвістичного гуртка для іноземних студентів з вивчення української та російської мов, який працює при кафедрі прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов.

zasidan

Іноземні студенти підготовчого відділення, які навчаються в нашому університеті, дізналися про новорічні та різдвяні традиції українців, подивилися цікаву презентацію і відеофільм, послухали українські «Колядки» і скуштували різдвяний кекс.

zasidan

Засідання пройшло в теплій дружній атмосфері.

zasidan

Шановні іноземні студенти! Запрошуємо вас відвідати наступне засідання нашого гуртка, тема якого «Українська кухня». На занятті ви дізнаєтеся про традиційні страви українців, деякі з яких зможете скуштувати!

Чекаємо на вас! Буде цікаво і смачно!