Жмачинський Святослав (кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності) – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво»

З метою підтримки обдарованої студентської молоді та активізації науково-дослідної роботи студентів нашої країни щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

В цьому році на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво»було подано 120 студентських наукових робіт із 54 ЗВО України.

Другий етап Конкурсу пройшов 10-11 квітня 2019 р. на базі Житомирського державного технологічного університету.

zh1

zh2

zh3За результатами Підсумкової науково-практичної конференції диплом ІІІ ступеня здобув Жмачинський Святослав – студент 3 курсу кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Університету імені Альфреда Нобеля.

Вітаємо переможця і його наукового керівника Орлову Вікторію Миколаївну, к.т.н., доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Бажаємо подальших успіхів у всіх починаннях і натхнення!