День кафедри прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов для школярів старших класів

23 березня професорсько-викладацьким складом кафедри прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов було проведено День кафедри для школярів старших класів міста Дніпро.

Під час заходу відбулося знайомство школярів з викладачами кафедри та зі спеціальністю «Філологія (прикладна лінгвістика)».

1

2

4
Викладачем кафедри Полом В.Бредбієром було представлено презентацію “The entry of new and newly fashionable words into the English language”.

5

6

Фіналом заходу був конкурс з англомовного аудіювання.

8

7

Серед 60 учасників конкурсу були визначені переможці: 1 місце – Шибка Поліна (СШ №22),
2 місце – Швець Дар’я (Українсько-Американський ліцей) та Горюн Дана (Українсько-Американський ліцей),
3 місце – Грішина Анастасія (СШ №22), Фатєєва Діана (СШ №9) та Мосолова Аліна (СШ №9).

Усім переможцям вручені пам'ятні призи та дипломи. Вітаємо!

9