Дніпродзержинський академічний ліцей № 15 в гостях на кафедрі міжнародних фінансів, обліку та оподаткування

Кафедра міжнародних фінансів, обліку та оподаткування здійснює підготовку конкурентоспроможних на ринку праці фахівців, що спроможні на високому рівні вирішувати сучасні завдання ефективного управління фінансовими ресурсами, фінансово-економічними, кредитними, страховими та інвестиційними відносинами на всіх рівнях управління, антикризового менеджменту та забезпечення фінансово-економічної безпеки.

Результати профорієнтаційної роботи сприяють формуванню професійного кругозору майбутніх фахівців та підвищують авторитет Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля в регіоні, в Україні та за її межами.

В рамках профорієнтаційної роботи, за підтримки начальника центру довузівської підготовки Бойко Любов Григорівни, 22 жовтня 2015 року кафедру міжнародних фінансів, обліку та оподаткування відвідали з екскурсією школярі 11 класу Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс» «Загальноосвітній навчальний заклад - І-ІІ ступенів - академічний ліцей № 15 м. Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради».

Учні Дніпродзержинського академічного ліцею № 15 зустрілися із завідувачем кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування, доктором економічних наук, професором, академіком АЕНУ Світланою Анатоліївною Кузнецовою.

Світлана Анатоліївна розповіла майбутнім абітурієнтам про специфіку навчання в університеті, особливості організації навчального процесу на кафедрі міжнародних фінансів, обліку та оподаткування, поєднання в рамках одної кафедри двох провідних спеціальностей «Фінанси і кредит» та «Облік і аудит», базу забезпечення навчальними посібниками та викладання унікальних авторських спеціальних курсів.

Проведення екскурсій на кафедрі міжнародних фінансів, обліку та оподаткування Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля має на меті допомогти випускникам шкіл зробити правильний вибір майбутньої професії, обрати вищий навчальний заклад, так як майбутні абітурієнти мають можливість подивитися зсередини на проведення процесу навчання за обраною спеціальністю, відчути себе майбутніми студентами, поставити питання, що їх цікавлять щодо організації навчального процесу в університеті, поспілкуватися зі студентами старших курсів.

Кафедра міжнародних фінансів, обліку та оподаткування висловлює окрему подяку за організацію екскурсії директору Академічного ліцею № 15 Ніколаєнко Ларисі Петрівні та викладачу Академічного ліцею № 15 Румановій Руслані Вадимівні.

Родзинкою екскурсії стали виступи студентів-першокурсників з розповідями про особливості навчання на кафедрі міжнародних фінансів, обліку та оподаткування. Студенти ділилися своїми враженнями від навчального процесу, розповідали про можливість приймати участь у різноманітних конкурсах та олімпіадах, займатися науковою та спортивною діяльністю, приймати активну участь у круглих столах наукового клубу фінансистів «Financial and Accounting Life».

Активну участь у проведенні екскурсії для учнів 11 класу Академічного ліцею № 15 приймали студенти спеціальностей «Фінанси і кредит» та «Облік і аудит»:

- Ковтюх Руслан (спеціальність «Фінанси і кредит»);

- Далека Данило (спеціальність «Фінанси і кредит»);

- Мохова Влада (спеціальність «Облік і аудит»);

- Бабенко Катерина (спеціальність «Облік і аудит»).

Впродовж екскурсії студенти розповідали учням 11 класу про особливості вступу до університету, специфіку навчання за спеціальностями «Фінанси і кредит» та «Облік і аудит», базу забезпечення сучасними мультимедійними аудиторіями в університеті, навчальними посібниками.

Суттєву уваги було приділено співпраці кафедри з представниками різноманітних банківських установ, організацій, підприємств в Україні та за кордоном щодо проходження студентами кафедри виробничої та переддипломної практики, оскільки це є показником визнання високого рівня підготовки студентів у сфері бізнесу.

Учні 11 класу Академічного ліцею № 15 одержали профорієнтаційні матеріали, в яких є корисна інформація щодо умов прийому на навчання до університету, наведена розгорнута інформація щодо навчання за спеціальностями «Фінанси і кредит» та «Облік і аудит», перелік дисциплін, які будуть вивчати майбутні студенти кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування.

Одне з актуальних завдань кафедри — пошук оптимальних шляхів зацікавлення майбутніх студентів навчанням, підвищення їх розумової активності, спонукання до творчості, виховання ліцеїста як життєво й соціально компетентну особистість, здатну здійснювати самостійний вибір і приймати відповідальні рішення в різноманітних життєвих ситуаціях, вироблення вмінь практичного і творчого застосування здобутих знань.

Учні ліцею, під час перебування в університеті, захоплювалися знаннями, які подає вищий навчальний заклад своїм студентам, методичним забезпеченням, великим спектром дисциплін, що викладаються на кафедрі міжнародних фінансів, обліку та оподаткування, тісною співпрацею кафедри з різноманітними філіями та можливістю майбутнього працевлаштування.

Бажаємо майбутнім випускникам Дніпродзержинського академічного ліцею № 15
успіхів у навчанні та завжди раді бачити їх на кафедрі міжнародних фінансів, обліку та оподаткування Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля!!!