Open Day в Університеті імені Альфреда Нобеля

20 квітня в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулась зустріч з абітурієнтами та батьками у форматі Open Day.

Дізнатися про спеціальності, які пропонує Університет, особливості вступної кампанії у 2019 році та побачити на власні очі переваги інноваційного, та теплого Університету зібралося чимало абітурієнтів та батьків.

Цього разу абітурієнти спілкувалися з представниками кафедр, професорами, керівниками програм та цікавилися можливостями та перспективами спеціальностей, англомовними програмами, грантами на безкоштовне навчання, особливостями навчання в Університеті.

Під час екскурсії гості побували у залі засідань Вченої Ради, дізналися про випускників та почесних професорів Університету, побували у сучасній бібліотеці та завітали до кабінету ректора.

До речі, Сергій Холод, ректор Університету імені Альфреда Нобеля, розпочав зустріч та презентував діяльність та досягнення Університету:

• перші місця у рейтингах ЗВО України та регіону;
  • прозора, чесна та якісна освіта;
  • 100% працевлаштованість випускників Університету;
  • власна котельня та теплі аудиторії взимку;
  • медичний центр, гуртожиток, спортивний та тренажерний зали.

Аліса Магдіч, директор сектору англомовних програм, розповіла про унікальну програму з міжнародних економічних відносин, яка валідована британським вишем, тож студенти можуть отримати британський диплом бакалавра навчаючись у Дніпрі.

Катерина Шаєвич, студентка Університету, яка навчається безкоштовно завдяки гранту, поділилася власною мотивацією та розповіла, чому рік тому обрала Університет імені Альфреда Нобеля і жодного разу про це не пошкодувала.

Любов Бойко,  відповідальний секретар приймальної комісії, зосередила увагу на особливостях вступної  кампанії до закладів вищої освіти у 2019 році. Вона радить випускникам складати ЗНО з 4 предметів, подавати документи на кілька спеціальностей та не залишати справу подачі документів, формування електронного кабінету на останній день.

Наступна зустріч з абітурієнтами в Університеті імені Альфреда Нобеля відбудеться 18 травня о 12.00. Запрошуємо випускників шкіл, коледжів, студентів та всіх, хто цікавиться можливістю отримання якісної освіти!

Open Day в Університеті імені Альфреда Нобеля