Підсумки ІІІ Молодіжного конкурсу реклами та PR «CRЕАТИВ-2019»

11 квітня 2019 р. відбулось урочисте підведення підсумків
ІІІ Молодіжного конкурсу реклами та PR «CRЕАТИВm 2019».

В конкурсі взяли участь більше 60 учнів шкіл з Дніпра, Запоріжжя, Марганця, Кривого Рогу, Кам’янського та ін. Загалом на конкурс було представлено близько 70 робіт.

Дивись Майбутнє рекламного бізнесу розпочинається тут!

Оцінювало конкурсні роботи студентське журі в складі переможців міжнародних та всеукраїнських студентських конкурсів реклами, магістрів 1 курсу Орини Селезньової, Маргарити Могилевської, Романа Бубело та Ірини Самарської.

Переможцями конкурсу стали:

• Диплом І ступеня – Владислав Марченко, м. Запоріжжя, Запорізька гімназія №6;
  • Диплом ІІ ступеня: Поліна Пасечник, м. Дніпро, КЗО "Гімназія №3", Анна Соболева, м. Дніпро, КЗО СЗШ №2, Почтар Анастасія, м. Марганець, Марганецька спеціалізована природно-математична школа №11;
  • Диплом ІІІ ступеня: Кирило Горбачов, м. Кам’янське, КЗ СЗШ №7, Ілля Сєнніков, м. Першотравенськ, Першотравенська ЗШ №2, Марія Марченко, м. Кривий Ріг, Криворізький природничо-науковий ліцей.

Учасники конкурсу отримали дипломи і заохочувальні призи за особливі досягнення, а також рекомендації кафедри міжнародного маркетингу для вступу до Університету імені Альфреда Нобеля на спеціальність «Маркетинг», спеціалізація «Реклама і бізнес комунікації».

Дякуємо всім учасникам та їх керівникам.

Бажаємо подальших успіхів та творчої наснаги.
До зустрічі на наступному Молодіжному конкурсі реклами та PR «CRЕАТИВm 2020»!!!

kr1

kr2

kr3

kr4