Підсумки ІІІ Молодіжного конкурсу реклами та PR «CRЕАТИВ-2019»


11 квітня 2019 р. відбулось урочисте підведення підсумків
ІІІ Молодіжного конкурсу реклами та PR «CRЕАТИВm 2019».

В конкурсі взяли участь більше 60 учнів шкіл з Дніпра, Запоріжжя, Марганця, Кривого Рогу, Кам’янського та ін. Загалом на конкурс було представлено близько 70 робіт.

Дивись Майбутнє рекламного бізнесу розпочинається тут!

Оцінювало конкурсні роботи студентське журі в складі переможців міжнародних та всеукраїнських студентських конкурсів реклами, магістрів 1 курсу Орини Селезньової, Маргарити Могилевської, Романа Бубело та Ірини Самарської.

Переможцями конкурсу стали:

  • Диплом І ступеня – Владислав Марченко, м. Запоріжжя, Запорізька гімназія №6;
  • Диплом ІІ ступеня: Поліна Пасечник, м. Дніпро, КЗО "Гімназія №3", Анна Соболева, м. Дніпро, КЗО СЗШ №2, Почтар Анастасія, м. Марганець, Марганецька спеціалізована природно-математична школа №11;
  • Диплом ІІІ ступеня: Кирило Горбачов, м. Кам’янське, КЗ СЗШ №7, Ілля Сєнніков, м. Першотравенськ, Першотравенська ЗШ №2, Марія Марченко, м. Кривий Ріг, Криворізький природничо-науковий ліцей.

Учасники конкурсу отримали дипломи і заохочувальні призи за особливі досягнення, а також рекомендації кафедри міжнародного маркетингу для вступу до Університету імені Альфреда Нобеля на спеціальність «Маркетинг», спеціалізація «Реклама і бізнес комунікації».

Дякуємо всім учасникам та їх керівникам.

Бажаємо подальших успіхів та творчої наснаги.
До зустрічі на наступному Молодіжному конкурсі реклами та PR «CRЕАТИВm 2020»!!!

kr1

kr2

kr3

kr4

kr6

kr7

kr8

kr9

kr10

kr11

kr12

kr13

kr14

kr15kr16

kr17

Підсумки ІІІ Молодіжного конкурсу реклами та PR «CRЕАТИВ-2019»1/0