Campus France – вища освіта у Франції

27 листопада в Університеті імені Альфреда Нобеля за сприянням Департаменту міжнародного співробітництва була проведена презентація на тему «Двостороннє французько-українське партнерство: перспективи, освітні програми, стажування, стипендії та гранти» для студентів, аспірантів і молодих учених.

presentation

В ході презентації студенти мали нагоду ознайомитись з:

1) Системою вищої освіти у Франції: рівні та дипломи, відповідність до системи української освіти.

2) Освітніми програмами для українських студентів, аспірантів і молодих вчених.

3) Вимогами до кандидатів на навчання за програмами двостороннього партнерства.

4) Стипендіальними програмами та грантовою підтримкою для студентів, аспірантів і вчених.

5) Створенням та розширенням двостороннього партнерства.

6) Студентськими та науковими візами: формальностями та термінами.

presentation

В кінці презентації був оголошений час для запитань та відповідей, тож студенти могли поцікавитися про минулих учасників, їхній досвід, можливості розвитку та навчання у Франції та франкомовних країнах.

Більш детальна інформація за запитом в ауд (2601) або на project_office@duan.edu.ua

Campus France – вища освіта у Франції