Менеджери опановують ораторське мистецтво з Дмитром Бузовським

Гостем Університету імені Альфреда Нобеля у лютому був харизматичний та неповторний тренер з ораторської майстерності Дмитро Бузовський! Студенти спеціальності «Менеджмент» отримали чудову нагоду придбати перші практичні навички ораторського мистецтва і самопрезентації, а також познайомилися з мотивуючою історією Дмитра, який переміг свої слабкі сторонни та зміг домогтися значного успіху.

Ось декілька порад від Дмитра нашим студентам:

1. Радій тому, що іноді буде складно. Тренуй вміння долати труднощі, вчися домовлятися, шукати різні шляхи вирішення завдань.

2. Будь гіперактивним! Спробуй різні захоплення, багато експериментуй, приймай участь у студентському житті, виступай і заявляй про себе. Нічого не бійся!

3. Додаткова освіта буде для тебе важливіше основної. Відвідуй тренінги та майстер-класи, дивись навчальні відео.

4. Розвивай ораторську майстерність і ти завжди будеш затребуваним, ти завжди зможеш заробити, ти завжди будеш завойовувати симпатії людей.

5. Формуй оточення. Знайомся з різними людьми, але ігноруй спілкування з млявими і токсичними людьми, прагни до спілкування з позитивними і цілеспрямованими людьми - бери з них приклад.

Спасибі, Дмитре, за відмінний майстер-клас! Завжди раді Вам!

Менеджери опановують ораторське мистецтво з Дмитром Бузовським