Участь студентів та викладачів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності у засіданні студентської спілки підприємців

Студенти та викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Університету Альфреда Нобеля приймали активну участь у засіданні студентської спілки підприємців, а саме КП «Центру підтримки малого та середнього бізнесу» при Дніпропетровської обласній раді.

1ko

Зацікавив усіх присутніх майстер-клас по створенню бізнес-ідеї  на прикладі іноземця - Еріка Ернандеса - сучасного підприємця з Харкова амеріканського походження.

Відвертий діалог з викладачами вищів та успішними підприємцями міста лише підтвердив великий потенціал молоді у підприємницькому напрямі.

Вдала співпраця влади,  бізнесу та студентства свідчить про майбутні можливості покращення відношень та підтримки підприємництва у регіоні.

Сподіваємось на подальшу співпрацю, яка об’єднує  усіх зацікавлених учасників на платформі, що ініціювала кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Університету Альфреда Нобеля у ОЦ В2В (Освітньому центрі «Бізнес для бізнесу», реєстраційний № 85198від 1.02.2019 р.)

Чекаємо на наступну зустріч!

Студенти та викладачі кафедри
підприємництва, торгівлі та біржової діяльності
Університету Альфреда Нобеля