Вітаємо фіналістку Стипендіальної програми «Завтра.UA», студентку спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Олену Макоткіну!!!

makЗа результатами ІІ туру конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» переможцем стала Макоткіна Олена Вікторівна, студентка 1 курсу магістратури спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», яку запрошено до участі у ІІІ турі конкурсу (науковий керівник доцент кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування В. М. Вареник).

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, що є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука у галузі освіти та науки.

Головна мета програми – сприяння формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Конкурсна робота Макоткіної Олени на тему «Застосування логістичних моделей для управління грошовими потоками підприємства» містить пропозиції щодо використання п’яти логістичних моделей. Автор наводить розрахунки за моделями і обґрунтування щодо результатів їх використання.

Всього у другому турі конкурсу експертами було перевірено 497 конкурсних робіт з усієї країни, з яких 306 пройшли до ІІІ туру.

ІІІ тур конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» проходитиме з 8 квітня до 18 квітня 2019 року у м. Києві. Тривалість зустрічі з кожним конкурсантом – 3 години. На цьому етапі експерти аналізують особистісний потенціал учасників відповідно до переліку компетенцій, визначених Фондом. Оцінювання проводиться з використанням наступних методик: інтерв’ю, групові дискусії, письмові та усні вправи. Головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

Результати ІІІ туру конкурсу будуть оголошені на початку травня 2019 року.

У червні відбудеться Форум Стипендіальної програми «Завтра.UA», на якому переможців буде урочисто прийнято до спільноти стипендіатів програми.

Вітаємо Макоткіну Олену з участю у ІІІ турі Стипендіальної програми «Завтра.UA» та бажаємо перемоги!!!