Вітаємо студента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності з перемогою в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

2dСтуденти кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності Університету імені Альфреда Нобеля підтвердили свій високий науковий рівень перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спрямування «Товарознавство», підсумкова конференція за результатами якого проходила 26 березня 2019 р. у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Презентація наукової роботи Гайдука Олександра на тему «Дослідження якості та асортименту виробів побутового і санітарно-гігієнічного призначення» (науковий керівник: к.н.держ.упр., доцент Сергєєва О.Р.) була відзначена Диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо Олександра та його наукового керівника з цим високим результатом, бажаємо подальших досягнень, успіхів і перемог!

3d

1d