Акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.140103 "Туризм" у Вищому навчальному закладі "Університет імені Альфреда Нобеля"

Відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 978 "Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах" з метою проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.140103 "Туризм" у Вищому навчальному закладі "Університет імені Альфреда Нобеля" 13 травня 2019 р. розпочала роботу експертна комісія у складі:

Архипова Людмила Миколаївна - завідувач кафедри туризму Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, доктор технічних наук - голова  комісії;

Басюк Дарія Іванівна - завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу Національного університету харчових технологій, доктор економічних наук, доцент- член комісії.

Строк роботи експертної комісії в Університеті імені Альфреда Нобеля - з 13 травня по 15 травня 2019 р.

1

2