Друга група Школи ріелторів разпочала заняття в Університеті імені Альфреда Нобеля

Стартували заняття другої групи Школи ріелторів, яка працює на базі Університету імені Альфреда Нобеля у співпраці зі Спілкою фахівців з нерухомого майна України.

6ri

1riСлухачів привітав Сергей Холод, ректор Університету імені Альфреда Нобеля.

Він впевнений, що продаж та покупка нерухомості можуть бути приємними подіями у житті українців, саме тому програма курсу вдосконалюється аби впорядкувати відносини на ринку нерухомості регіону та країни.

Окремо ректор відзначив прагнення слухачів стати кращими та працювати на новому рівні, а для цього потрібно інвестувати власний час в освіту.

Програма почалась з ретельного вивчення засад ріелторської діяльності, перше заняття розпочав Сергоій Логутенко, голова ДРВ СФНУ.

Слухачі програми захоплені успіхами випускників першої групи та збираються перевершити їх досягнення.

За допомогою актуальних знань з маркетингу та психології можна якісно

поліпшити щоденну роботу ріелтора.

3ri

4ri