Газета "День" - гість Університету імені Альфреда Нобеля

pdf«Тільки газеті «День» сьогодні цікаві люди...»

day

ivshina"Цього разу до Університету імені Альфреда Нобеля завітала команда журналістів із всеукраїнської газети «День» на чолі з головним редактором Ларисою Івшиною. Привітав їх засновник і президент вишу, відомий учений, професор Борис Іванович Холод. Зустріч з ним команди «Дня» та фотографування відбулися на березі Дніпра, в меморіально-парковому комплексі «Планета Альфреда Нобеля», поруч з меморіальним символом та єдиним в Україні пам’ятником Альфреду Нобелю."

"«Я дуже радий такій можливості — вітати команду «Дня» в нашому університеті! Ми давно чекали на цю подію. Серед багатьох видань в Україні, в Європі й світі, які ми читаємо, не знаємо іншої такої газети, як «День», щоб вона цікавилася, перш за все, життям людини... Ви розумієте: йдеться не про державу чи суспільство — бо ж ми знаємо, що це зовсім інша річ... У вас щоденна цікавість до людей. Тільки газеті «День» сьогодні цікаві люди, живі люди. І ми це читаємо з великим задоволенням — і щодня очікуємо на нові зустрічі!» — відзначив засновник і президент Університету імені Альфреда Нобеля, професор Борис ХОЛОД. Як виявилось, у керівників вишу та редакції «Дня» чимало спільних друзів і багато в чому збігається бачення та розуміння проблем, які сьогодні є в Україні. Можливо, вони будуть партнерами у проведенні масштабного студентського конкурсу, який допоможе очима молоді побачити новітній етап історії рідної України."

Газета "День" - гість Університету імені Альфреда Нобеля