Ярмарок вакансій: знайомимося з роботодавцями в Університеті імені Альфреда Нобеля

Ярмарок вакансій зібрав 26 крупних роботодавців в Університеті імені Альфреда Нобеля. Студенти та випускники Університету чудово зарекомендували себе на ринку праці. Тому двічі на рік збираються представники компаній регіону та України, щоб запропонувати студентам цікаву роботу та перспективну кар’єру, а також знайти молодих та креативних співробітників.

Під час Ярмарку студенти змогли отримати вичерпну інформацію про відкриті вакансії, вимоги до претендентів, можливості стажування, активно брали участь у лотереях та розіграшах від роботодавців.

Крім того, вони мали нагоду дізнатися про особливості діяльності компаній, процес працевлаштування та адаптації персоналу, поради щодо складання резюме та проходження співбесіди.

Наступна масштабна зустріч студентів з роботодавцями в Університеті імені Альфреда Нобеля відбудеться восени.

За детальною інформацією звертайтеся до Центру Кар’єри

Центр Кар’єри