Команда студентів Університету імені Альфреда Нобeля посіла 2 місце у «Битві за Виш»!

Студенти Університету імені Альфреда Нобеля вибороли 2 місце у щорічних міжвузівських змаганнях «Битва за Виш». Ці змагання вже 7 років поспіль проводяться у Дніпрі серед закладів вищої освіти до Дня студентів.

Команда Університету імені Альфреда Нобеля показала кращий результат під час інтелектуального етапу змагання у грі «Що?Де?Коли?», а також виборола першість під час інтернет-голосування. Високі результати у інших етапах дозволили команді посісти 2 місце у загальному рейтингу серед 16 команд.

competition

Свої кубки, медалі, грамоти та подарунки наші студенти отримали 16 листопада у мерії Дніпра.

competition

Урочисте нагородження пройшло за участю Олександра Шикуленка, заступника міського голови та Дар'ї Білої, заступника директора, начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики.

competition

«Битва за Виш» – це щорічні міжвузівські студентські змагання з нетрадиційних видів спорту. У 2018 році «Битву за Виш» було включено до Каталогу найкращих практик молодіжної роботи за результатами конкурсу Міністерства молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні.