Конкурс з історії та культури Уельсу

Творчий конкурс з історії та культури Уельсу серед школярів відбувся в Університеті імені Альфреда Нобеля. Цей конкурс було спеціально організовано та проведено з нагоди візиту партнерів з Великої Британії, а саме Університету Уельсу Трініті Сент Девід, 4-7 березня та відкриття Території Великої Британії – особливого простору для навчання студентів.

Хід подій конкурсу з історії та культури Уельсу в Університеті імені Альфреда Нобеля

З 24 січня до 25 лютого школярі мали змогу зібрати команду та заповнити анкету учасника аби зареєструватися у конкурсі. Університет інформував школи та запрошував учнів старших класів взяти участь в унікальному конкурсі, виграти приємні призи та поспілкуватися з експертами з Уельсу.

Творчі роботи оргкомітет приймав до 25 лютого, а учні обирали тематику серед наступного переліку:

- History of Wales;

- Tradition of Wales;

- Wales in the 21st century;

- Castles of Wales;

- Dragons of Wales;

- Wonders of Wales;

- Wales and Ukraine: similarities and differences;

- Wales highlights.

На адресу оргкомітету конкурсу надійшло багато робіт команд з Дніпра, Полтави, Запоріжжя, Бердянська, Кривого Рогу, Новомосковська, Кам’янського та інших міст.

Журі у складі викладачів Університету імені Альфреда Нобеля взялися обирати роботи команд, які були допущені до фіналу та захисту 6 березня. У складі журі працювали:

Сторожук Світлана, старший викладач кафедри прикладної лінгвістики та методики викладання іноземних мов;

Виселко Андрій, доцент кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки;

Голуб Дарина, доцент кафедри англійської філології та перекладу;

Гречухіна Ірина, доцент кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки;

Черняк Наталія, старший викладач кафедри прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов;

Пол Бредбієр, викладач кафедри прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов

Зінукова Наталія, доцент, завідувач кафедри англійської філології та перекладу та голова конкурсного журі.

Вони уважно перевіряли загальну грамотність, словниковий запас, логіку та креативну складову учнівських робіт, звертали увагу на запозичення та плагіат.

Фінал конкурсу на Території Великої Британії

6 березня відбувся фінал конкурсу. До журі у фіналі приєдналися експерти з Університету Уельсу Трініті Сент Девід:

Майкл Роберт Філліпс, проректор з наукової та інноваційної діяльності, підприємництва та комерціалізації;

Стюарт Джеймс Робб, голова відділу міжнародних партнерських зв'язків.

15 команд з Дніпра, Кривого Рогу, Полтави, Кам’янського, яких обрало журі, приїхали до Університету імені Альфреда Нобеля для презентації свої робіт.

Учні під керівництвом своїх викладачів ретельно готували виступи англійською мовою, адже від того, як буде презентована робота залежить кількість балів та загальний результат команди. Під час фінальних виступів команд журі оцінювало логіку, грамотність та вимову, творчість команд та артистизм.

Команд виявилося забагато, тож учнів та журі розподілили на 2 потоки: частина залишилися у Залі Нобелівських лауреатів, інша частина перемістилася до аудиторії 3410 – Території Великої Британії в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Учні презентували уельські замки, розповідали про дива Уельсу, знайшли старовинні костюми, власноруч створили стяг Уельсу з паперу та повітряних кульок, співали, знаходили цікаві факти та проводили аналогії між Уельсом та Україною – робили все можливе аби вразити журі та вибороти призове місце.

trinity

Команди-переможці конкурсу з історії та культури Уельсу

Оргкомітет та журі були приємно вражені підготовкою та творчими роботами учнів, адже усі роботи були виконані на високому рівні. За результатами оцінювання журі переможцями конкурсу з історії та культури Уельсу, який організували в Університеті імені Альфреда Нобеля, стали:

І місце посіла команда КЗО «ССЗШ № 22» (м. Дніпро), керівник команди вчитель Ірина Левіна.

ІІ місце розділили учні з КЗО «СЗШ № 19» (м. Дніпро), керівник команди вчитель Марина Радченко, та колегіуму № 16 (м. Кам’янське), керівник команди вчитель Оксана Вінніченко.

ІІІ місце зайняла команда учнів зі спеціалізованої школи № 3 (м. Полтава), вчитель Людмила Киричок, та 2 команди з КЗО «СЗШ № 97» (м. Дніпро) під керівництвом Наталії Орішич.

Вітаємо переможців, дякуємо всім за участь та запрошуємо долучитися до інших наукових та творчих конкурсів, які проводить Університет імені Альфреда Нобеля, наприклад, масштабного конкурсу «Новітня історія України: аналіз етапів становлення».

Також запрошуємо учнів з батьками відвідати Дні Абітурієнтів в кращому Університеті імені Альфреда Нобеля!

Конкурс з історії та культури Уельсу