Курс з управління ріелторською діяльністю вже вдруге проходить на базі Університету імені Альфреда Нобеля

Стартував курс з управління ріелторською діяльністю, який вже вдруге проходить на базі Університету імені Альфреда Нобеля спільно зі Спілкою  фахівців з нерухомого майна України.

rieltors

Слухачів привітав Сергій Холод, ректор Університету імені Альфреда Нобеля. Він впевнений, що продаж та покупка нерухомості можуть бути приємними подіями у житті українців, саме тому програма курсу вдосконалюється аби впорядкувати відносини на ринку нерухомості регіону та країни. Окремо ректор відмітив прагнення слухачів стати кращими та працювати на новому рівні, а для цього потрібно інвестувати власний час в освіту.

rieltors

Програма розпочалася з ретельного вивчення правових засад ріелторської діяльності, перше заняття розпочав Сергій Логутенко, голова ДРВ СФНУ.

rieltors

Слухачі курсу захоплені успіхами випускників першої програми та збираються перевершити їхні досягнення.

За допомогою актуальних знань з маркетингу, психології, основ спілкування ріелтори якісно поліпшать свою щоденну роботу. Про це вони дізнаються на заняттях, які проходять в Університеті імені Альфреда Нобеля, від експертів ринку нерухомості.