Новорічний Open Day!

Святковий концерт, презентація спеціальностей, можливість особисто поспілкуватися з Сергієм Холодом, ректором Університету, представниками кафедр та викладачами, веселий квест та святкові майстер-класи очікували на абітурієнтів, які завітали 22 грудня 2018 року на Open Day.

Висока якість та стандарти освіти в Університеті імені Альфреда Нобеля привертають увагу багатьох учнів випускних класів. Тому щомісяця в Університеті збираються школярі та батьки. Всі вони прагнуть дізнатися перелік спеціальностей, задати питання завідувачам, відповідальному секретарю приймальної комісії про ЗНО та вступ до Університету імені Альфреда Нобеля.

Цього разу було по-справжньому святково! По-перше - цікавий квест, який став новорічним подарунком гостям Open Day. По-друге, новина про участь Університету у Wales Global Academy Network, яка підсилила святковий настрій.

5

9

13

Open Day розпочався святковим концертом, який відбувався у холі корпусу. Концерт для абітурієнтів спеціально підготували студенти університету. Потім гості  мали нагоду  дізнатися про спеціальності, які пропонує Університет, поспілкуватися з представниками кафедр під час презентації спеціальностей.

Виступи керівництва університету були присвячені перевагам навчання саме в Університеті імені Альфреда Нобеля, унікальній англомовній програмі, валідованій Британським вишем та особливостям вступної кампанії 2019 року.

1

Сергій Холод, ректор Університету імені Альфреда Нобеля, розповів гостям, що Університет займає перше місце у консолідованому рейтингу приватних ЗВО. Європейська якість освіти в Університеті підтверджена міжнародними сертифікатами якості. У грудні Університет приєднався до Wales Global Academy Network. Університет має безстрокову ліцензію МОН України щодо здійснення освітньої діяльності. Міські тепломережі ніяким чином не впливають на погоду у нашому Університеті, адже з 2015 року працює власна котельня.

«Не має значення, де саме Ви будете навчатися. Вибір на користь бюджетного місця є виправданим лише у разі, коли випускник дійсно обрав конкретну, бажану професію, в іншому випадку – це бомба уповільненої дії у його майбутньому» - насамкінець зазначив Сергій Холод.

8

12

Тему участі Університету імені Альфреда Нобеля у мережі глобальної академії продовжила Аліса Магдіч, керівник сектору англомовних програм Університету. Вона розповіла, з якими видатними університетами в одному ряду опинився Університет імені Альфреда Нобеля і що саме це дасть студентам, які оберуть навчання на валідованій програмі.

Любов Бойко, відповідальний секретар приймальної комісії, розповіла про вступну кампанію та ЗНО. Вона порадила школярам складати всі 4 іспити ЗНО, аби мати більше шансів на вступ на спеціальність, яка їх цікавить найбільше.

4

14

Традиційно було розіграно кілька фірмових подарунків серед гостей. Щасливчики отримали календар, чашку, термочашку, особливу новорічну прикрасу та знижку на навчання в Університеті.

3

6

7

11

10

Завершили новорічний Open Day святкові майстер-класи та квест, який змусив школярів побігати коридорами Університету та виконати новорічні завдання. До речі, переможці отримали приємні подарунки за свою кмітливість. Отак весело проходять дні абітурієнта в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Дізнавайтеся більше про навчання, спеціальності, ЗНО та вступ до Університету імені Альфреда Нобеля під час зустрічей Open Day!

Новорічний Open Day!