Новорічний студентський квест в Університеті імені Альфред Нобеля

Справжнім сюрпризом для студентів Університету імені Альфреда Нобеля став святковий квест, який стартував під новорічною ялинкою у дворі Університету 18 грудня.

quest

Активну участь у квесті взяли першокурсники, а також іноземні студенти. Капітани кожної команди отримали від Санти та його помічника Ельфа номери команд, щоденники та вказівки щодо квесту.

quest

Команди мали оббігти всі локації, продемонструвати свою кмітливість, креативність та виконати всі завдання на відмінно.

Їх очікували справжнісінькі новорічні завдання:

- вгадати назву пісні,

- станцювати навколо ялинки,

- впоратися з новорічними загадками,

- створити магічну ялинку та сніжинки....

quest

Святковий квест завершився великим новорічним концертом. Студенти Університету виконали новорічні пісні й зарядили учасників квесту і глядачів новорічною енергією.

quest

Чарівний вальс, який спеціально підготували та виконали студенти Університету, вразив глядачів – Бориса Холода, президента Університету та членів Наглядової Ради, які саме збиралися на засідання.

quest

Під час виступів було підраховано бали кожної команди та визначено переможців. Ними стали студентки спеціальності «Філологія», які отримали приємні подарунки до свята.

quest

Отак весело студенти розпочинають новорічні святкування в теплому та інноваційному Університеті імені Альфреда Нобеля!

Дивіться більше у icon

Новорічний студентський квест в Університеті імені Альфред Нобеля