Open Day в Університеті імені Альфреда Нобеля

Повний зал школярів та батьків зiбрався на День Абітурієнта в Університеті імені Альфреда Нобеля, який пройшов 24 листопада у новому форматі Open Day. Гості дізналися про переваги та особливості навчання, спеціальності, програми подвійних дипломів та поспілкувалися з представниками кафедр.

denab

Перед гостями виступив Сергій Холод, ректор Університету імені Альфреда Нобеля. Він розповів про досягнення Університету та перспективи розвитку, спортивний зал, медичний центр, коворкінг для студентів, а також закликав учнів бути надзвичайно уважними під час вибору спеціальності.

denab

Тамара Іщенко, директор департаменту міжнародного співробітництва, презентувала школярам міжнародні можливості, які очікують на них в Університеті: академічна мобільність, семестр навчання в Університеті-партнері, стажування та гранти.

denab

Тему можливостей продовжив Борис Бондаренко, студент Університету, який порадив школярам розглядати навчання як платформу для отримання знань, професійних навичок та налагодження зв'язків.

denab

Любов Бойко, відповідальний секретар приймальної комісії, зосередила увагу школярів на особливостях вступної кампанії 2019 року та можливостях безкоштовного навчання в Університеті. Вона зауважила, що після 20 грудня стануть відомі правила прийому, а також порадила випускникам обрати всі 4 предмети ЗНО.

denab

Серед гостей було розіграно сертифікат-знижку на навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля, фірмові чашки, ялинкові прикраси.

denab

Гості також відвідали майстер-класи та отримали практичні навички з обраних спеціальностей: менеджмент, маркетинг, прикладна лінгвістика, політологія, економіка тощо.

Більше фото дивіться на сторінці Університету імені Альфреда Нобеля у

logoНаступний День Абітурієнта відбудеться 22 грудня. Уважно слідкуйте за анонсами та приходьте!

Open Day в Університеті імені Альфреда Нобеля