Open Day в Університеті імені Альфреда Нобеля-

Ви чули, що навчатися в Університеті імені Альфреда Нобеля цікаво!

На Дні Абітурієнта, який відбувся 23 лютого у новому форматі Open Day, випускники та школярі у цьому переконалися.

Спочатку вони спілкувалися з завідувачами та викладачами кафедр у холі корпусу В. Цікавилися перспективами професії, особливостями вступу на спеціальність та комплексом навчальних дисциплін.

denab

Потім у Залі Нобелівських лауреатів спілкувалися з ректором Університету імені Альфреда Нобеля, відповідальним секретарем приймальної комісії, почули історії випускників Університету та дізналися про британський диплом.

Сергій Холод, ректор Університету імені Альфреда Нобеля, розповів абітурієнтам, що саме може запропонувати Університет студентам.

Переваг безліч, проте головні з них:

• відсутність корупції;
  • висока якість освіти;
  • сучасні фонди бібліотеки Університету імені Альфреда Нобеля;
  • власна котельня та відсутність вимушених канікул у студентів з листопада до березня;
  • високий відсоток працевлаштованості випускників.

denab

Аліса Магдіч, директор департаменту англомовних програм, розповіла про унікальну можливість отримати бакалаврський диплом британського вишу та англомовну валідовану програму, яку пропонує Університет імені Альфреда Нобеля.

Серед переваг навчання на єдиній в Україні валідованій програмі:

• подальше навчання в магістратурі Університетів США, Канади чи Європи;
  • отримання грантів та стипендій;
  • працевлаштування у міжнародних компаніях.

denab

Любов Бойко, відповідальний секретар приймальної комісії Університету імені Альфреда Нобеля, розповіла про особливості вступної кампанії у 2019 році та сертифікати ЗНО.

Поради відповідального секретаря приймальної комісії Університету імені Альфред Нобеля наступні:

• до 25 березня прийняти рішення щодо предметів ЗНО;
  • зробити вибір щодо спеціальностей у навчальних закладах;
  • подавати документи на всі спеціальності, куди підходять сертифікати ЗНО абітурієнта;
  • уважно читати правила прийому кожного закладу вищої освіти;
  • у разі виникнення складностей або технічних проблем щодо ЗНО або електронної подачі документів, звертатися за допомогою до приймальної комісії Університету імені Альфреда Нобеля (вул. Січеславська Набережна, 18, ауд. 2101).

denab

Олена Красовська, директор Міжнародної Школи Бізнесу IBS та випускниця Університету, розповіла власну історію вибору закладу вищої освіти та програми МВА, які пропонує Університет імені Альфреда Нобеля.

denab

Для найбільш допитливих гостей була організована екскурсія територією вищого навчального закладу: школярі на власні очі побачили комфортні умови, які є в Університеті імені Альфреда Нобеля, завітали на заняття Міжнародної Школи Бізнесу IBS, побували у бібліотеці, пройшлися коридорами та дізналися історію створення та розвитку Університету імені Альфреда Нобеля.

denab

Цікаво навчатися у теплому та інноваційному Університеті з викладачами-коучами? Чекаємо Вас на заняттях в Університеті імені Альфреда Нобеля!

Open Day в Університеті імені Альфреда Нобеля-