Прагнення до інновацій в освітньому процесі - запорука успіху

logo1З 21 по 23 листопада 2018 р. проректор із забезпечення якості вищої освіти Ірина Сергіївна Шкура, начальник департаменту маркетингу Тетяна Сергіївна Мішустіна та начальник департаменту міжнародного співробітництва Тамара Володимирівна Іщенко  взяли участь у ІІІ Міжнародному Форумі «Innovation Market» у Києві.

Триденний формат форуму дав можливість широкого обговорення інновацій в освітньому процесі, включаючи міжнародні освітні програми, перспективи розвитку дуальної освіти та виховання новаторів через застосування сучасних освітніх програм для дітей та підлітків, а також нагоду участі у  круглому столі на тему “Стратегічні засади інноваційного розвитку в умовах світової глобалізації”.

Другий день було присвячено державним та міжнародним програмам підтримки та фінансування малого та середнього бізнесу, а також було розглянуто найбільш ефективні інструменти для виходу українських підприємств на міжнародні ринки.

В рамках третього дня було представлено реальні практичні кейси з розвитку стартап-проектів та залучення інвестицій. Рівень ефективності обговорення підвищувався залученням представників як державних та міжнародних організацій, так і представників бізнес-середовища.

Окремі секції надали можливість спілкування  щодо широкого спектру питань з розвитку інноваційної та інвестиційної діяльності в енергетиці, екології, фінансовому та банківському секторі.

Наповнення ідеями, отримання корисної інформації та реальних контактів з бізнесу, міжнародних організацій, представників державних установ, цінні поради  від практиків – ось це реальний здобуток команди Університету імені Альфреда Нобеля за результатами участі у заході.

in2

in3