Програма МВА Університету імені Альфреда Нобеля отримала акредитацію ECBE

З 8 по 10 квітня в Університеті імені Альфреда Нобеля працювала комісія Європейської Ради з бізнес-освіти (Еuropean Сouncil for Вusiness Еducation, ECBE).

ECBE реакредитував програму МВА

Мета візиту міжнародних експертів ECBE – реакредитація програми МВА та підтвердження її відповідності європейським стандартам бізнес-освіти, що гарантуватиме студентам та випускникам найвищу якість освіти, відповідність міжнародним стандартам бізнес-освіти та визнання диплому МВА у світі.

Акредитація ECBE отримується на певний термін, а потім програми проходять процедуру реакредитації та підтверджують відповідність світовим стандартам у сфері бізнес-освіти. Схвалення програми МВА експертами ЕСВЕ гарантує випускникам Міжнародної Бізнес Школи IВS Університету імені Альфреда Нобеля високу якість бізнес-освіти.

У складі комісії Еuropean Сouncil for Вusiness Еducation працювали:

- Професор Боб Джонсон (Велика Британія), голова Pади комісіонерів ECBE, голова акредитаційної комісії ECBE. Відвідує Університет імені Альфреда Нобеля вчетверте.

- Професор Торніке Хоштарія (Грузія), член акредитаційної комісії ECBE, декан факультету бізнесу та технологій Європейського університету, член філії Гарвардської Бізнес школи та Королівського інституту маркетингу.

- Мет'ю Кітчинг (Шотландія), член акредитаційної комісії ECBE в якій представляє студентів, оскільки наразі навчається на програмі МВА Единбурзької бізнес-школи, є експертом з питань якості освіти, рецензентом ENQA та Європейської асоціації університетів.

Впродовж свого візиту експерти зустрічалися з Борисом Холодом, президентом Університету імені Альфреда Нобеля, командою Міжнародної Школи Бізнесу IBS. Провели планові зустрічі з випускниками МВА та теперішніми студентами, працювали з документами. Експерти були приємно вражені організацією навчального процесу у Міжнародній Школі Бізнесу IBS та організацією навчання у Університеті імені Альфреда Нобеля взагалі.

Програма МВА Міжнародної Школи Бізнесу IBS Університету імені Альфреда Нобеля є найкращою в країні, що підтверджується проходженням міжнародних акредитацій. Нагадаємо, що програма МВА вже має акредитацію німецької акредитаційної агенції ZEvA.

Акредитація ЕСВЕ і Університет імені Альфреда Нобеля

У січні 2013 року відбувся перший візит міжнародної акредитаційної комісії ЕСВЕ в Університет імені Альфреда Нобеля. Перший сертифікат про акредитацію програми МВА, терміном дії до 2016 року, було отримано у травні 2013 року у Відні (Австрія) на урочистій церемонії ЕСВЕ.

Цій події передував візит виконавчого директора ЕСВЕ Брайана Холдена та члена Ради директорів ЕСВЕ професора Володимира Буреніна, які згодом стали почесними професорами Університету імені Альфреда Нобеля. За результатами візиту було прийнято рішення про можливість проходження процедури міжнародної акредитації в ЕСВЕ.

У листопаді 2015 року міжнародні експерти ЕСВЕ знову відвідали Університет імені Альфреда Нобеля. За результатами проведених зустрічей, аналізу структури програми, основного складу викладачів, змісту випускних робіт та досягнень випускників, Європейська акредитаційна комісія прийняла рішення про реакредитацію програми МВА Міжнародної школи бізнесу IBS до червня 2019 року.

Чергова реакредитація всесвітньо відомої акредитаційної агенції ЕСВЕ підтвердила відповідність програми МВА Університету імені Альфреда Нобеля європейським стандартам бізнес-освіти. Експертна група на чолі з професором Бобом Джонсоном за результатами візиту, відзначила високий рівень організації освітнього процесу на програмі МВА Міжнародної Школи Бізнесу Університету імені Альфреда Нобеля.

Програма МВА Університету імені Альфреда Нобеля отримала акредитацію ECBE