Співпраця Університету імені Альфреда Нобеля з роботодавцями

Про можливості участі бізнесу в освітньому процесі йшла мова під час зустрічі керівників структурних підрозділів Університету імені Альфреда Нобеля з роботодавцями та учасниками ярмарку вакансій, який відбувся 12 грудня у холі корпусу В.

robotodavci

Роботодавці щодня стикаються з кількома значними проблемами під час пошуку кандидатів та закриття вакансій. Для вирішення проблем Університет імені Альфреда Нобеля запрошує бізнес долучитися до навчального процесу та співпрацювати з метою підвищення практичної спрямованості підготовки фахівців.

Університет зацікавлений у збільшенні практичної складової, появі нових дуальних програм навчання, коли студенти здобувають до 50% знань безпосередньо на підприємстві, та участі представників бізнесу у кваліфікаційних комісіях.

Ірина Шкура, проректор з якості вищої освіти, розповіла про рівноправне партнерство заради розвитку освіти між закладами освіти, роботодавцями та здобувачами освіти.

В Університеті з вересня 2018 року стартувала перша дуальна програма з підготовки магістрів за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», яка частково фінансується за рахунок роботодавців та діє за підтримки міжнародної групи компаній Metal Expert. Слухачі наразі отримують частину практичних знань та заліки безпосередньо на підприємстві.

Практика підтримки талановитих студентів, корпоративних стипендій та спільних наукових проектів може стати одним з варіантів співпраці, що вже реалізується в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Тамара Іщенко, директор департаменту міжнародного співробітництва, презентувала роботодавцям систему стипендій, яка діє в Університеті імені Альфреда Нобеля з метою підтримки талановитих студентів, та запропонувала взяти до уваги таку унікальну можливість пошуку та підтримки майбутніх співробітників.

Університет імені Альфреда Нобеля має програми для спеціалістів та керівників бізнесу, які навчаються у спільних аудиторіях і таким чином мають змогу дивитися на проблеми з різних точок зору: як власник бізнесу, керівник, виконавець.

Олена Красовська, директор Міжнародної Школи Бізнесу IBS, представила можливості підвищення кваліфікації керівників відділів компаній та кейсові практики, які можуть бути реалізовані у Мiжнaродній Школі Бізнесу IBS.

Залучення справжньої практичної складової у навчальний процес додає студентам впевненості у своїх знаннях та силах, а також знайомить їх з реаліями бізнесу. Таким чином випускники стають краще підготовленими до роботи після завершення свого навчання, можуть приймати зважені рішення та стратегічно мислити.

Тетяна Мішустіна, директор департаменту маркетингу, зауважила, що Університет імені Альфреда Нобеля для студентів – це майданчик для здобуття знань та професійних навичок і виняткове місце, в якому студенти мають право на помилку, бо вони навчаються. У рамках освітнього процесу їх помилки не призведуть компанії до збитків, а навпаки слугуватимуть стимулом до подальшого навчання.

Зустріч пройшла вдало, тож студенти та абітурієнти можуть розраховувати на появу нових стажувань, дуальних програм та корпоративних стипендій в Університеті імені Альфреда Нобеля.

robotodavci

Серед представників компаній, які взяли участь у заході були: інформаційно-аналітична агенція Metal Expert, SoftServe, ISD, Приватбанк, Procter&Gamble Ukraine, PwC Україна, G.I.S Investing LTD, Biosphere, креативна компанія ТОП, Агротек, Академія БігБен, Рейкарц Хотел Груп, ІНТЕКСТ, ВІСК,АИМТЕК, Альбіон, Еліксір, Global Bilgi, Simply Contact та обласний центр зайнятості.

Співпраця Університету імені Альфреда Нобеля з роботодавцями