Студенти спеціальності «Політологія. Міжнародні аспекти політичної журналістики» обговорили результати президентських виборів-2019

24 квітня 2019 року кафедра політології та міжнародних відносин Університету імені Альфреда Нобеля провела чергове засідання студентського наукового політичного клубу. Тема цього засідання дуже актуальна: «Президентські вибори – особливості стратегій кандидатів», що викликало неабиякий інтерес не лише серед здобувачів спеціальності «Політологія. Міжнародні аспекти політичної журналістики» та інших спеціальностей Університету, але й учнівської молоді міста Дніпра (школи №134, 136, Міський юридичний ліцей). Усього у заході взяли участь більше 50 осіб.

Учасники заходу мали можливість послухати виступ доктора політичних наук, професора, завідувача кафедри політології та міжнародних відносин Університету імені Альфреда Нобеля Галини Щедрової на тему: «Політико-правові аспекти інституту Президента в Україні: реалії та ризики». Доценти кафедри Ганна Щолокова та Руслан Ключник висловили свої міркування з приводу електоральних уподобань українського виборця.

Здобувачі та учні проявили зацікавленість і взяли активну участь в обговоренні, приділивши увагу найбільш важливим та цікавим аспектам президентської виборчої кампанії 2019 року. Анна Вороненко проаналізувала роль Інтернету та телекомунікацій у виборчій кампанії Володимира Зеленського. Катерина Рожкова, Дар’я Мороз, Владислава Лаврухіна, Марія Олексієнко та Владислав Сипало дослідили передвиборчі кампанії кандидатів у Президенти України, приділивши увагу PR, програмним позиціям, причинам успіху та помилкам тощо. Тетяна Могілевцева проаналізувала методи протидії фальсифікаціям на виборах. Данило Уралов звернувся до важливого питання необхідності підтримання користувачами соціальних мереж належного рівня політичної дискусії під час передвиборчих перегонів. Участь у засіданні взяли й студенти, які були учасниками виборчого процесу, що, безумовно, сприяло їх професійному росту. Важливо, що вони поділилися з іншими учасниками заходу своїм практичним досвідом, що, безперечно, зробило дискусію ще більш жвавою та цікавою. Так, Сергій Кайнога розмірковував із приводу участі молоді у виборчому процесі. Активну участь в обговоренні взяли й інші учасники, зокрема, Генріх Матухно та Микита Заруднєв.

Проведене засідання студентського наукового політичного клубу продемонструвало високий рівень фахової підготовки учасників та їх велику зацікавленість в обговоренні нагальних проблем політичного життя України.

Запрошуємо молодь на спеціальність «Політологія. Міжнародні аспекти політичної журналістики» Університету імені Альфреда Нобеля, щоб разом вивчати ці важливі питання, брати безпосередню участь в демократизації політичних процесів в Україні.