Студенти Університету імені Альфреда Нобеля мають талант!

Сталі відомі імена переможців конкурсу талантів, який відбувся в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Журі визнало перемогу за:

- Вонгаіше Недді Рузвідзо (вокал),

- Аня Комаревська (хореографія),

- Ліза Дугніста (вільний жанр).

Приз глядацьких симпатій вибороли дівчaта з колективу «5Rings» за результатами онлайн голосування.

talents

Учасники конкурсу неймовірно гарно співали, танцювали, демонстрували  акробатичні номери, читали вірші та монологи.

Окремо відмітимо іноземних студентів, які навчаються в Університеті імені Альфреда Нобеля і показали, що вони класні танцюристи та співаки. Берк та Вонгаіше Недді вразили журі та глядачів своїм співом.

talents

У конкурсі «Alfred Nobel University Got Talents-2019» учасники змагалися у 3x номінаціях:

-вокал;

-хореографія;

-вільний жанр.

Студенти Університету знову довели, що кожний з них має унікальний талант. Звичайний конкурс виявив, що навіть студенти у залі, які прийшли вболівати та підтримати одногрупників, не розгубилися та блискавично впоралися зі спеціальним конкурсним завданням від ведучих.

За столом журі працювали:

• Гаурантій Шуліка, випускник Університету імені Альфреда Нобеля, менеджер мережі клубів «Workout Academy» та координатор проектів «Street Workout»;
  • Анна Лисогоря, завідувачка сектором молодіжної політики Дніпровської міської ради;
  • Тамара Іщенко, директор департаменту міжнародного співробітництва Університету імені Альфреда Нобеля;
  • Анар Балогланов, капітан та автор команди «Колишні», чемпіон Ліги КВК «Кавун», фіналіст дніпровської Ліги Сміху;
  • Максим Задорожний, чемпіон дніпровської Ліги Сміху, фіналіст Ліги КВК Схід Південь, учасник одеської Ліги Сміху, капітан та автор команди «Плем’я помилки Дарвіна»;
  • Влад Таранцов, учасник проекту «Х-Фактор» та «Голос країни».

talents

Всі учасники конкурсу мали попередньо пройти внутрішній кастинг. Організаційний комітет конкурсу підготував яскраві декорації, затвердив учасників, поставив номери та зібрав подарунки для конкурсантів та глядачів. За це вони отримали подяки від Миколи Булгака, президента студентського парламенту, та Марини Радченко, куратора студентського парламенту Університету імені Альфреда Нобеля.

Студентське життя в Університеті імені Альфреда Нобеля веселе та яскраве! Попереду ще багато різноманітних свят: молодіжний конгрес, День Єднання, урочисте вручення бакалаврських дипломів та випускний, квест першокурсника, флешмоби, КВК, міс та містер Університету імені Альфреда Нобеля!

Студенти Університету імені Альфреда Нобеля мають талант!