Студенти Університету імені Альфреда Нобеля відвідали тренінг "Yep!" у Києві

16 квітня наші студенти отримали унікальну можливість відвідати тренінг про розвиток лідерських якостей та менеджмент, проведений за підтримки мережі українсько-естонських бізнес інкубаторів "Yep!".

Представниками Університету імені Альфреда Нобеля були: Ілона Кравцова (ФЛ17-2), голова клубу "Yep!" в нашому університеті й Олександра Клочко (МЕВ17-англ), член клубу.

Учасниці дізналися, як працює startup-система в Естонії, освоїли основи дизайн-мислення й обмінялися своїм досвідом з організаторами клубів "Yep!" з усієї України.

Також представники клубу взяли участь в англомовному воркшопі, де разом з гостею з Естонії Maret Ahonen навчилися розвивати лідерські якості.

Своїми враженнями про захід поділилася Ілона Кравцова:

"Час пролетів непомітно, а разом з тим, у нас залишилося безліч знань й унікальної інформації, наприклад, ми ознайомилися з дуже важливою в сучасному світі методикою дизайн-мислення, про яку поки що практично нічого не відомо в Україні. Також було приємно поспілкуватися з однолітками, які вже організували власний стартап,й дізнатися про всі тонкощі підприємницької діяльності серед студентів. Я дуже вдячна Університету імені Альфреда Нобеля за надану можливість, і хочу поділитися отриманими знаннями з учасниками нашого клубу на майбутніх зустрічах".

connect

@NOBELYEP