Тиждень Уельсу в Університеті імені Альфреда Нобеля: приїзд експертів з Британії

Другий день Тижню Уельсу в Університеті імені Альфреда Нобеля розпочався з привітання експертів Університету Уельсу Трініті Сент Девід та офіційної зустрічі з Борисом Холодом, президентом та засновником Університету імені Альфреда Нобеля.

trinity

Вперше Університет імені Альфреда Нобеля відвідує Майкл Роберт Філліпс, віце-канцлер Університету Уельсу Трініті Сент Девід, та Клер Бланшар, керівник групи з питань партнерства. Стюарт Джеймс Робб, голова відділу міжнародних партнерських зв'язків, раніше вже відвідував кращий Університет у Дніпрі та радий зустрітися з партнерами ще раз.

trinity

Представники третього найстарішого університету у Британії прибули на старт унікальної та єдиної в Україні програми з міжнародного менеджменту, валідованої Університетом Уельсу Трініті Сент Девід, та переговори щодо розвитку подальшого стратегічного партнерства між Університетами.

З ранку у холі корпусу Б працювала виставка шкіл англійської мови, адже високий рівень володіння англійською забезпечує доступ молоді до навчання та спілкування.

Лекція з історії та культури Уельсу від Стюарта Робба відбулася у Залі Нобелівських лауреатів для школярів 10-11 класів та студентів Університету імені Альфреда Нобеля.

trinity

Для вчителів англійської мови відбувся міжнародний семінар з британських стандартів якості освіти та сучасних технологій викладання англійської за участю Клер Бланшар.

На завтра заплановані зустрічі з викладачами Університету імені Альфреда Нобеля, фінал конкурсу з історії та культури Уельсу серед школярів, нагородження переможців олімпіади з англійської мови, яка проходила у форматі ЗНО, та зустріч з абітурієнтами і потенційними слухачами англомовних програм.