Університет імені Альфреда Нобеля – єдиний представник України у Wales Global Academy Network

У 2018 році Університет імені Альфреда Нобеля ввійшов до мережі глобальної академії Уельсу (Велика Британія).

50 університетів з Європи, Америки та Азії об’єдналися у глобальну мережу, яку створив University of Wales Trinity Saint David (Уельс, Велика Британія) – один з найстаріших та провідних університетів.

trinity

Наш Університет зайняв місце серед провідних вишів світу з Великої Британії, США, Канади, Німеччини, Іспанії, Франції, Італії, Китаю, Японії тощо. Маємо зазначити, що Університет імені Альфреда Нобеля є єдиним учасником з України і, взагалі, єдиним представником східноєвропейських університетів у Wales Global Academy Network.

Що це означає для Університету імені Альфреда Нобеля, для студентів та абітурієнтів?

По-перше, ще раз підтверджено високі стандарти освіти, за якими здійснюється навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля. Програма бакалаврату Університету «Міжнародні економічні відносини» повністю відповідає програмі «Міжнародний менеджмент» (BA (Hons) in International Management, University of Wales Trinity Saint David, Great Britain). Студенти Університету імені Альфреда Нобеля, які навчаються на валідованій програмі, мають змогу отримати диплом одного з найпрестижніших Університетів світу, не покидаючи України, в Університеті імені Альфреда Нобеля.

По-друге, це дозволить використовувати ресурси багатонаціональної спільноти для забезпечення унікальної якості освіти у глобальному середовищі, наприклад, доступу студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Університету імені Альфреда Нобеля, які навчаються на унікальній англомовній програмі бакалаврату, валідованій Британським університетом, до закритих онлайн-ресурсів.

Мета Wales Global Academy Network:

- розвинути концепцію глобального кампусу та онлайн-платформи, надати доступ партнерам до ресурсів, подій та сприяти нетворкінгу;

- інформувати про глобальні можливості навчання та стати частиною студентської мобільності;

- створити спільноту для глобального внеску у розвиток досліджень та стипендій, спрямовану на підтримку концепції освіти впродовж усього життя.

Британці ще раз визнали, що освіта в Університеті імені Альфреда Нобеля відповідає стандартам британської освіти, найвищим у світі.