Урочисте відкриття Території Великої Британії в Університеті імені Альфреда Нобеля

Університет імені Альфреда Нобеля став справжнісінькою Територією Великої Британії. 5 березня 2019 року Борис Холод, президент Університету імені Альфреда Нобеля, і Майкл Роберт Філліпс, проректор з наукової та інноваційної діяльності, підприємництва та комерціалізації Університету Уельсу Трініті Сент Девід, урочисто відкрили Територію Великої Британії.

trinity

Це особливий простір в Університеті, адже тут навчаються студенти єдиної в Україні програми з міжнародного менеджменту, що валідована Університетом Уельсу Трініті Сент Девід (Велика Британія). Тут викладачі та студенти спілкуються англійською мовою. Організація навчального процесу відповідає  високим стандартам якості вищої освіти у Британії: система наставництва, написання проектних робіт. Навчальні програми є ідентичними, тобто студенти у Британії та в Україні навчаються за однаковими програмами. Випускники англомовної програми отримують диплом одного з найстаріших Університетів Британії, після Оксфорду та Кембриджу.

trinity

Майкл Роберт Філліпс з колегами перебуває у Дніпрі з нагоди старту оновленої програми з міжнародного менеджменту та переговорів щодо подальшого партнерства з Університетом імені Альфреда Нобеля, адже результати роботи Університету на березі Дніпра щоразу вражають партнерів з Британії.