Успішна участь Олени Макоткіної у ІІІ турі Стипендіальної програми «Завтра. UA»!

mak216 квітня у м. Київ в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов ІІІ тур конкурсу -2018/2019 «Завтра. UA».

Учасники були поінформовані про умови конкурсу та гранти від Стипендіальної програми «Завтра. UA» Фонду Віктора Пінчука.

Від Університету імені Альфреда Нобеля у конкурсі приймала участь Макоткіна Олена Вікторівна, студентка 1 курсу магістратури спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», яка успішно пройшла два етапи ІІІ туру Стипендіальної програми «Завтра. UA».

Результати конкурсу будуть оголошені у травні цього року.

Професорсько-викладацький колектив кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування
Університету імені Альфреда Нобеля
бажає Олені перемоги
та подальших творчих успіхів!!!

mak1