Відкриваємо двері абітурієнтам

Цими вихідними в Університеті імені Альфреда Нобеля відбувся перший Open Day у 2019 році. До Університету завітали школярі з батьками аби дізнатися про переваги навчання та особливості цьогорічної вступної кампанії.

denab

Гості Університету мали нагоду поспілкуватися з представниками кафедр та викладачами. Це дало можливість дізнатися про особливості кожної спеціальності та англомовні програми.

denab

Гостям презентували досягнення та перспективи Університету імені Альфреда Нобеля, який за статистикою посідає провідні місця в освітніх рейтингах. Про це розповів Володимир Момот, проректор з міжнародної діяльності Університету. Він повідомив, що у березні в Університеті відкриють територію Великої Британії під час візиту партнерів з University of Wales Trinity Saint David, адже Університет імені Альфреда Нобеля - єдиний представник України та Східної Європи у Wales Global Academy Network та має валідовану програму з міжнародного менеджменту.

denab

«Університет імені Альфреда Нобеля найміжнародніший з усіх», про це розповіла Тамара Іщенко, директор Департаменту міжнародного співробітництва. В Університеті є англомовні програми. Багато часу виділяють на вивчення іноземних мов (студенти вивчають до 3х мов), спеціально запрошують професорів з Європи та США. Студенти мають безліч можливостей для міжнародного стажування та навчання за кордоном.

denab

Студентський парламент Університету проводить різні конкурси та флешмоби. Про роботу студентського парламенту розповів його чинний президент Микола Булгак.

denab

До 5 лютого оприлюднять правила прийому кожного ЗВО і їх варто уважно читати вступникам. «Приймальна комісія Університету імені Альфреда Нобеля відкрита до будь-яких питань та консультуватиме абітурієнтів», запевняє Любов Бойко, відповідальний секретар приймальної комісії. Вона радить абітурієнтам складати 4 іспити ЗНО, адже щороку зустрічає випускників шкіл, які мають проблеми з одним з сертифікатів ЗНО.

Відкриваємо двері абітурієнтам