Відкриваємо двері майбутнім магістрам

12 лютого в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулася зустріч з майбутніми магістрами. На зустрічі мова йшла про Університет, міжнародні можливості, іспити та документи, які слід готувати для вступу до магістратури одного з кращих закладів вищої освіти – Університету імені Альфреда Нобеля.

denab

Гості спілкувалися з завідувачами кафедр та цікавилися особливостями навчання та вступу до Університету імені Альфреда Нобеля.

denab

Особливо багато запитань було до Наталії Волкової, завідувача кафедри Педагогіки та психології.

denab

Ірина Шкура, проректор із забезпечення якості вищої освіти, довела, що Університету є що запропонувати майбутнім магістрам. Серед переваг навчання:

• освітні програми з урахуванням вимог роботодавців та усіх стейкхолдерів;
  • гнучкий графік занять;
  • практична спрямованість підготовки магістрів;
  • можливість навчатися за двома спеціальностями одночасно (за денною і за вечірньою формою навчання);
  • 18 спеціальностей, за якими можна здобути освітній ступінь магістра;

denab

Окремою гордістю Університету є унікальні дуальні програми, на які можна вступати у 2019 році. Це – «Міжнародні комунікації» та «Міжнародна логістика». 80% вартості навчання за цими програмами сплачує роботодавець, є оплачуване стажування для студентів. Програму навчання спільно розробляють роботодавець з Університетом, а випускники, які успішно завершать навчання, здобудуть безцінні практичні навички та зможуть працювати у міжнародній групі компаній Metal Expert.

Тамара Іщенко, директор Департаменту міжнародного співробітництва, підготувала для гостей неймовірний перелік міжнародних можливостей, якими зможуть скористатися магістри вже у цьому році.

Серед них – доступ до стипендій та грантів, а також програми обміну та стажування магістрів за кордоном.

denab

Любов Бойко, відповідальний секретар приймальної комісії, поділилася новинами та особливостями складання вступних іспитів.

denab

Головна особливість вступу до магістратури у 2019 році – ЗНО з іноземної мови для тих, хто вступатиме до магістратури з дипломом бакалавра.

Проте, було прийнято рішення, що за внутрішніми іспитами вступ відбуватиметься на такі спеціальності Університету імені Альфреда Нобеля (для всіх вступників):

- «Філологія»;

- «Соціальна робота»;

- «Освітні, педагогічні науки».

На базі диплому спеціаліста або магістра вступ до магістратури Університету імені Альфреда Нобеля буде відбуватися за внутрішнім іспитом з іноземної мови. Тож, є унікальна нагода отримати другу вищу освіту, оминувши складання ЗНО з іноземної мови, а лише за внутрішнім іспитом з іноземної мови.

Маємо особливу спеціальність «Право», вона є виключенням, тому ЗНО з іноземної мови доведеться складати усім.

З правилами прийому до Університету імені Альфреда Нобеля можна ознайомитися на сайті Університету: http://duan.edu.ua/uploads/priemnaja-komissija-19/24062.pdf

Деталі та запитання у приймальній комісії Університету імені Альфреда Нобеля:

м.Дніпро, Січеславська Набережна, 18, кім 2101,

(056) 370-43-70