Випуск іноземних магістрів Університету імені Альфреда Нобеля

Серед 547 магістрів, які завершили навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля та 6 лютого 2019 року отримали дипломи магістрів було й 22 іноземних студента. Вони приїхали з понад 10 країн світу заради навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля, флагмані вищої освіти.

Борис Холод, президент Університету імені Альфреда Нобеля, неймовірно пишається тим, що студенти з інших країн віддають перевагу навчанню в Університеті імені Альфреда Нобеля, наймолодшому та найінноваційнішому університеті. Вони добре вчаться на різних магістерських спеціальностях, включно з англомовними програмами магістратури та МВА.

Олена Красовська, директор Міжнародної Школи Бізнесу IBS Університету імені Альфреда Нобеля відмітила, що міжнародні студенти обрали перші англомовні програми MBA: International Business and Hospital and Health Care Management.

graduation

3 з 4 випускників програми МВА Hospital and Health Care Management – лікарі. Після випуску вони повернуться на батьківщину та започаткують власні справи у сфері медицини, адже під час навчання в Університеті ретельно досліджували можливості відкриття власної справи та складали бізнес-план.

Випускники програми МВА International Business також вивчали всі аспекти ведення бізнесу та кваліфікаційні роботи готували на прикладі своїх країн.

Студенти з Ізраїлю, Єгипту, Вірменії, Молдови, Нігерії, Гани, Габону обрали навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля, який відомий високими стандартами освіти. Дипломи магістрів зі спеціальності міжнародні економічні відносини, психологія, економіка, підприємництво, торгівля та біржова діяльність, фінанси, банківська справа та страхування будуть славити своїх власників – молодих професіоналів та підприємців.

graduation

Ви є громадянином іноземної країни та бажаєте отримати освіту для життя в Університеті імені Альфреда Нобеля (Дніпро, Україна)? Зв’яжіться зі співробітниками Центру міжнародної освіти:  icon

Приєднуйтеся до групи Центру міжнародної освіти у Facebook!  icon

Випуск іноземних магістрів Університету імені Альфреда Нобеля